.

קורס אימון ושיווק לאמנים
עם נעמי ברקוביץ ורוני עוז

תוכן הקורס

הקורס מתנהל באתר חברים סגור ופרטי למשתתפים בלבד, בו יפתחו לך השיעורים באופן כרונולוגי בכל שבוע, 
למשך 10 שבועות. ההדרכות מועברות בשיעורי וידאו מוקלטים כך שתוכל לחזור אחורה שוב ושוב, לשיעורים מצורפים
דפי עבודה ושיעורי בית שיעזרו לך להפיק את המיטב שלך במהירות ובקלות. לאחר השבוע השני יתקיים מפגש פרונטלי, בשבוע השלישי יתקיימו פגישות אישיות ולאורך כל הקורס תהיה לך אפשרות לשלוח שאלות ולקבל ליווי אישי.

לקורס אנחנו נותנות 100% אחריות. אם בתום שבועיים מתחילת הקורס הוא לא לטעמך, נחזיר לך את מלוא הכסף, כך שאין לך מה לחשוש אם הוא לא מתאים לך. פשוט מנסים ובודקים.


למי מיועד הקורס: לאמנים פלסטיים. אנו מאמינות שאמנים שיעברו את הקורס ויפעלו בדרכים אלו, יגיעו לחשיפה אישית גדולה של שמם ושל יצירותיהם ויהיו מוכַרים יותר מאשר היו, עד שפעלו כך.
חשוב לציין שהסדנה אינה מתאימה לכל האמנים, אלא רק לאלה המעוניינים להיות אמנים מוכַרים יותר ממה שהם היום. אמנים המוכנים להשקיע בעצמם ולפעול כדי לקדם את אמנותם.

על המרצות: רוני עוז - הקמתי את גלריית יוצרים לפני כ 9 שנים, הצורך העיקרי שראיתי הוא הצורך של האמנים בהכרה, חשיפה ומכירת עבודותיהם לקהל. התמחתי בקידום באינטרנט , אני כחברה באיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות והפורום לחדשנות בשיווק. פעילה בשוק האמנות והמכירות הפומביות, חברה בידידים הצעירים של מוזיאון ת"א לאמנות.
כדי למכור אמנות ישנן דרכים רבות ומגוונות ולא רק דרך מעצבי פנים וגלריות.

נעמי עוז ברקוביץ אמנית, פסלת ומעצבת פנים, למדתי אמנות מגיל צעיר, סיימתי לימודי אדריכלות פנים בהצטיינות. במשך למעלה 40 שנה, התפרנסתי מהאמנות שלי. בשנים האחרונות התחלתי להעביר את התובנות שלי לאמנים אחרים.
סיימתי בהצלחה קורס להכשרת מאמנים ב "תו"ת תקשורת ותוצאות" (של אלון גל), כיום אני מלווה אמנים להצלחה. 

הקורס במחיר היכרות של 100 ש"ח כפול 12 תשלומים =  1,200 ש"ח בלבד. עם אחריות מלאה.  
לאחר התשלום ישלח מייל עם הקישור לקורס. תמיכה טכנית ופרטים נוספים : 054-5286808 גם בווצאפ. 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.